OFİSDO Crm Yönetim

Alanında öncü olma özelliğine sahip Ofisdo çözümleri kendi bünyesinde yenilikçi yazılım ve donanım araçları ile sürdürülmektedir.


OFİSDO Crm Yönetim
Gümüş
Gümüş

Firma Bilgileri
0850 466 02 92
Bursa / Nilüfer

Entegre Ürünler
Faks
SMS

OFİSDO Form  & Anket Servisi

2004 Yılından  bu güne  faliyet gösteren şirketimiz 2000 den fazla kurumsal müşterisine kesintisiz hizmet vermektedir. Alanında öncü olma özelliğine sahip Ofisdo çözümleri kendi bünyesinde yenilikçi yazılım ve donanım araçları ile sürdürülmektedir. Katma değerli iş geliştirme sevislerini 100 den fazla  Çözüm Ortağı ile yönetmektedir.

Tek bir çalışma ortamı kullanarak Verilerinizi toplayın,Organize edin,Yönetin.

Ofisdo Form ve Anket servisleri ile işletmenize uygun birçok Form ve Anket oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız formlar ile verileri online alabilir, bunları sınıflandırabilir ve yönlendirebilirsiniz. Zaman ve kağıt maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. Mevcut Datanıza kendi belirleyeceğiniz formları göndererek çok hızlı bir şekilde istediğiniz veriyi toplayabilirsiniz.


Servisin amacı; Sorulan sorulara katılım oranlarını ölçümleme.Puanlama analiz  servisleri ile form ve anketleri yorumlamak, kurum içerisinde birçok tercihi ve seçeneği analiz etmektir.

Fırsat Habercisi
İndirimleri anında öğrenin.
mail
© 2024 AyyıldızGizlilik ve GüvenlikÇerez PolitikasıAydınlatma Metniİade Şartları
Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.