AYYILDIZ Mobile Kurumsal

Mayıs 2012 yılından itibaren Türkiye’de, yeni nesil operatör olarak faaliyete başlayan AYYILDIZ GSM BTK (Bilgi Teknoloji Kurumu) tarafından temin edilen SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri), STH (Sabit Telefon Hizmetleri), ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) ve altyapı İşletmeciliği yetki belgeleri ile faaliyet gösteren, Türkiye pazarına girişinden bu yana geniş bir bakış açısıyla benimsenen ulusal bir telekomünikasyon şirketidir.

AYYILDIZ Mobile, iletişim ve haberleşme alanında günümüz toplumunun talep ettiği, istek ve önerilerine karşı duyarlı bir şirkettir. Bu yüzden AYYILDIZ GSM, insanlar arasında iletişimi kolaylaştıracak, onlara en güvenli ve en ileri teknolojiyi sağlayarak daha iyi yaşayabilmeleri ve önerdiklerini elde edebilmeleri için ekonomik araçlar sunmaktadır.

AYYILDIZ Mobile, önde gelen tüm yurt içi ve yurt dışı GSM operatörleri ile SES ve SMS sonlandırma ara bağlantı sözleşmeleri imzalamış olup, Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısıyla milyonlarca müşterisine, ihtiyacına yönelik seçim yapma kabiliyetini sunmaktadır. Muazzam bir teknolojik potansiyele sahip yenilikçi bir işletme özelliğiyle, çözüm ortaklarına ve abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Şirketimiz, sunduğu benzersiz dijital ürünler ve servisler ile büyüme potansiyeline sahip pazarlarda yatırım yaparak, ülke deki telekomünikasyon pazarının geliştirilmesine öncülük etmektedir.

AYYILDIZ Mobile LTD Gürcistan (Tiflis), Azerbaycan (Bakü), Hollanda ve Türkiye Pazarın’da AYYILDIZ GSM olmak üzere, 4 ülke de faaliyet göstermektedir. Ortalama 250 üzerinde çalışanı bulunmaktadır.


Fırsat Habercisi
İndirimleri anında öğrenin.
mail
Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.