Teknik Altyapı

Lisanslar ve Operatörler Arası Doğrudan Bağlantı

Düzenleme ve denetleme faaliyetlerini yürüten BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'a bağlı olan işletmeci firmamız, kurumca istenilen gerekli Cdr,RTP (Real-time Transport Protocol) vb. yasal Teknik alt yapı bağlantıları ve doğrudan Operatörlere olan bağlantılarını aracısız ve yedekli olarak kurmuş, (Felaket Kurtarma Merkezi) ile de kesintisiz iletişim sunmaktadır. .

Teknik Altyapı

Altyapı Güvenliği

AYYILDIZ NET platformu çok katmanlı güvenlik ile korunurken, verilerinizi ve iletişiminizi korumak için özen gösteriyoruz.

AYYILDIZ NET altyapı güvenliği için; Firewall ve Session Border kontrolleri, Birden fazla kimlik doğrulama düzeyi, Saldırı tespit ve dolandırıcılık önleme analizi, Fraud çağrı engeli, Operasyonel işlemlerde; trafik izleme, sistem güçlendirme ve güvenlik taramaları, Ödeme süreci; 128bit SSL - 3D Sanal alt önlemleri sunmaktadır.

Fiziksel ve Çevresel Güvenlik

AYYILDIZ NET platformu sağlam elektronik önleme sistemleri ile mühendis-network uzmanları tarafından korunan ISO 27001 ve ISO 9001 belgelerinin gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Belgeler; ISO 27001 , ISO 9001, ISO 10002, OHSAS 18001, ISO 22301, ISO/IEC 20000

İleti Yönetim Sistemi (AHS) Aracı Hizmet Sağlayıcı

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AYYILDIZ GSM HABERLEŞME VE BİLGİ TEKNOLOJİ HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İYS’yle uyumlaştırma, Aracı Hizmet Sağlayıcı (AHS) erişimi sunmaktadır.


Fırsat Habercisi
İndirimleri anında öğrenin.
mail
Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.