GEN Yazılım

Ankara Merkez Ofisi, İstanbul Şubesi (Ar-Ge, Yazılım Geliştirme Gurubu), İzmir ve Kayseri'deki daimi destek ekibiyle...


GEN Yazılım
Gümüş
Gümüş

Firma Bilgileri
0216 345 03 78
İstanbul / Kadıköy

Uzmanlık Alanı
Entegre Ürünler
SMS

SAĞLIK SEKTÖRÜ BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

1989 senesinde kurulmuş olan Gen Yazılım; sağlık hizmeti veren kuruluşlar için HBYS, her sektörden ve ölçekte işletme için Yönetim Bilgi Sistemi ve ERP (kurumsal Kanal Planlama) yazılımları, E-Ticaret sistemleri ve mobil uygulamaların Ar-Ge, üretim, satış, eğitim ve desteği gibi geniş bir alanda faaliyetleri göstermektedir.

Türkiye’de, sağlık bilgi sistemleri alanında Windows ortamında çalışan ilk yazılım olan GenoTIP’ın ve gene alanında ilklerden olan GENTEGRE/ERP yazılımının üreticisi olan firmamız; donanım, işletim sistemi, veri tabanı ve yazılım geliştirme araçlarındaki teknolojik gelişmelere paralel olarak, yeni talepler ve değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte ürün ve hizmetlerini sürekli yenileyip güncellemektedir.

Firmamız sadece yazılım üreticisi değil, yazılım tedarikçisi olduğu müşterilerinin aynı zamanda çözüm ortağıdır. Her tür bilgi teknolojilerinin; işletmelerin yönetimini kolaylaştıracak ve performansını artıracak biçimde kullanılabilmesini sağlamak amacıyla müşterilerinin ihtiyaç duyduğu danışmanlık ve yönlendirme hizmetlerini de sağlamaktadır.

GEN Yazılım Kampanyaları


Ayyıldız 3ü 1 Arada Kampanyası
Konuşma + SMS - İndirimli Servisler

Zengin içerikli Turbo Super Fırsat Paketi ile Ayyıldız Faturalı'nın kalitesini yaşayın!

Fırsat Habercisi
İndirimleri anında öğrenin.
mail
© 2024 AyyıldızGizlilik ve GüvenlikÇerez PolitikasıAydınlatma Metniİade Şartları
Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.