EŞKOM Bilgisayar A.Ş

EŞKOM A.Ş. kamu kurum ve kuruluşlarına anahtar çözüm yazılım ve donanım hizmetleri sunmaktadır.


EŞKOM Bilgisayar A.Ş
Gümüş
Gümüş

Firma Bilgileri
0312 419 23 90
Ankara / Çankaya

Uzmanlık Alanı
Entegre Ürünler
SMS
1984 yılında kurulan EŞKOM A.Ş. kurulduğu tarihten itibaren kamu kurum ve kuruluşlarına anahtar çözüm yazılım ve donanım hizmetleri sunmaktadır. Yazılım sektöründe birçok yeniliğe imza atan EŞKOM A.Ş. zamanla büyüyerek Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bölge müdürlükleri açarak hizmet ağını genişletmiştir.

Eşkom A.Ş. faaliyet gösterdiği sektörde yeni adı TSE ISO EN 9001:2008 olan Kalite Yönetim Belgesi'ne sahip ilk firmadır. Şu an halen Ankara Genel Merkez'li olarak faaliyetlerine devam eden EŞKOM A.Ş. sunduğu hizmetlerle kamu kurum ve kuruluşlarının teknoloji ile olan bağını pekiştirmekte ve vatandaşlara daha hızlı ve güvenilir hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Eşkom - E-Belediye Modülü ile 7/24 kesintisiz hizmet…
E-Belediye (İnteraktif Belediyecilik) , temel olarak bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanılması yoluyla daha şeffaf, daha etkin ve verimli, vatandaşa daha yakın ve onun katılımına daha açık bir yapılanmayı ifade eder. Daha açık bir ifadeyle belediyenin yerinde vatandaşa verdiği hizmetleri aynı zamanda internet üzerinden online olarak sunmasıdır.
Fırsat Habercisi
İndirimleri anında öğrenin.
mail
© 2024 AyyıldızGizlilik ve GüvenlikÇerez PolitikasıAydınlatma Metniİade Şartları
Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.