Hakkımızda

AYYILDIZ Mobile Grubu, hızla gelişen sektörün artan ihtiyaçları ve müşterilerinin artan taleplerini hizmet odaklı yatırım vizyonunun başarılı sonuçlarını desteklemek ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda insan kaynağını güçlendirmek için kararlı adımlar atmaya devam ediyor.

Hayata geçirilen yeni yatırımlar ve artan insan kaynağı ihtiyacına yanıt vermek üzere 2018’de AYYILDIZ GSM ARGE (KarCell) Markası ile tek çatı altında 600 m2 alan üzerinde Rize’de Karadeniz Bölge Müdürlüğünü açmıştır.

Mevcut abonelerine daha iyi hizmet verebilmek için, 100’üzerinde Karadenizli gencimizi, Çağrı Merkezi, Bilgisayar Mühendisi, Teknik Servis Elemanı ve farklı iş programında istihdam etmiş ve etmeye devam etmektedir.

2019’da Türkiye’de yeni nesil alternatif Telekom operatörü olarak rakiplerine göre ucuz ve kaliteli iletişim politikasını ‘’Haberleşmeye özgürlük geldi!‘’ sloganıyla bir üst lige taşıyan, yalnızca Türkiye’den değil! Dünya'nın en güçlü yazılım ve sosyal medya ve e-ticaret sitelerine entegre API uygulama servis altyapısı kullandırarak ve buna bağlı servislerle Türkiye’nin datasının Türkiye’de kalmasını sağlayan yatırımlara imza atan AYYILDIZ GSM, bu yatırımlar karşılığında artan iş hacmini karşılamak amacıyla kendi yazılımını kendi geliştiren bünyesinde çalışan Bilgisayar ve İletişim mühendisi personel sayısını yükseltmeye devam etmektedir.

Sektörün gelişen ihtiyaçları nedeniyle oluşan yeni iş kolları da AYYILDIZ’ın 2019 istihdam ve yatırım hedeflerini şekillendiriyor.

Yatırımlarının yüzde 80’ini Satış sonrası hizmet odaklı hedeflerle gerçekleştiren AYYILDIZ GSM, kurduğu bu güçlü altyapı üzerinde çalışacak zengin ürün ve servis portföyüyle hizmet kalitesini Abonelerine kullanıma açmıştır.

Abone portföyü daha çok; Şahıs İşletmesi, Firma/Şirket, Eğitim Kurumu, Devlet ve Özel Okulları, Siyasi Parti Teşkilatı, Resmi Kurum, Dernek Vakıf/Sendika Belediyelerden oluşmaktadır. Türkiye'nin Yeni Nesil Telekom operatörü Ayyıldız GSM, kurumsal şirketlerin iletişim ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği inovatif çözümlerle ezberleri bozmaya devam ediyor.

Yeni hayata geçen “Hemşehrim Benim Tarifesi” sayesinde Kurumsal ve Bireysel Abonelerimiz, bağlı oldukları bölge temsilcilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak; ihtiyacına uygun hizmetin tarifesini Aylık ve Yıllık kullanım adetleri belirledikten sonra, indirimli özel fiyatlarımızı beraber oluşturuyoruz.

KarCell İletişim ve Teknoloji Hizmetleri 

Ayyıldız GSM Karadeniz Bölge MüdürlüğüSizi Arayalım
Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bırakın, kullanım şeklinize özel çözümler sunalım!

Seçiniz!

Özel SMS (BTK) 'dan isletmeci lisansına sahip AYYILDIZ GSM Haberleşme ve Bilgi Teknoloji Hiz. Tic. Ltd. Şti. ad ve hesabına kısa mesaj hizmeti vermeye yetkilidir. Faturanız işletmeci `AYYILDIZ GSM´ tarafından kesilecektir.


Ayyıldız GSM Çağrı Merkezi
0850 553 53 53
Gizlilik ve GüvenlikÇerez PolitikasıAydınlatma Metni

Üye Girişi Yap veya Kayıt Ol

Hızlı giriş veya Üye olmak için, kayıtlı GSM Numaranızı girip devam edin. GSM numaranızın başında 0 olmadan girin. Örnek Numara: 5xx xxx xx xx

Ayyıldız ÜyesiyimÜye Olmak İstiyorum

Aşağıda ki listeden giriş yapmak istediğiniz hesabını seçiniz!

Ayyıldız GSM üyelik bilgilerinizi oluşturun.
Kimlik bilgilerinizin doğrulanması için, Adınızı ve Soyadınızı, TC Kimlik numaranızı, Doğum Tarihinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun!

* Kullanıcı adınız sistem tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
PassVS
SSL Ödemeleriniz 3D Secure ile güvendedir.kartlar
Başvuru Formu

İletişim Formu


Özel SMS hakkında bilgi almak için, merak ettiğiniz soruları bize iletin.

* Adınız ve Soyadınız
* Telefon Numaranız
* E-posta Adresiniz
* Mesaj Konusu
* Mesajınız