Toplu SMS

Toplu SMS

Geniş kitlelere hızlı, etkin ve daha az maliyetli bir şekilde ulaşmanın yolu Toplu SMS.

Yayın Tarihi: 12 Ocak 2022 Çarşamba 15:17


Toplu SMS; ay yıldız SMS paneli üzerinden veya ay yıldız'a Entegratör çözüm ortakları üzerinden, kurumsal firmaların müşterilerine yönelik özel gün kutlama, kampanya ve yeni ürünler hakkında bilgi verme, yeni hizmetleri duyurma gibi amaçlarla kullandığı bir sistem olarak tanımlanabilir. Bir duyuru çeşidi olan kurumsal toplu SMS sistemi sayesinde hedef kitle doğrultusunda belirlenen bir mesaj tek bir tuşla binlerce kişiye iletilebilir.

Toplu mesaj göndermek için gerekli donanımsal ve yazılımsal altyapı ay yıldız tarafından sunulmaktadır. Verilen Web Servis, Mobil Servis, API  gibi arayüzler sayesinde toplu SMS (bulk SMS) yollamak,  bununla birlikte raporlama takibide  mümkün olmaktadır.

ay yıldız Toplu Mesaj Sisteminden Hemen Yararlanmaya Başlayabilirsiniz ay yıldız hizmetinden daha verimli yararlanabilmeniz adına farklı ihtiyaçlara yönelik kurumsal SMS paketleri oluşturduk. Sizler için sunduğumuz kurumsal sms paketlerinin her biri farklı SMS hakkına ve kullanımı fiyatına sahip.

Üyeliğinizi başlattığınız gün itibarıyla kurumsal SMS paketinizi kullanmaya başlayabilir, raporlar aracılığıyla analizler yaparak en doğru hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Toplu SMS fiyatlarına ve paketlerine dair herhangi bir sorunuz olması halinde 0 212 553 5353 numaralı hat üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Toplu SMS Göndermenin Faydaları

Toplu mesaj, başlıklı SMS, toptan SMS, çoklu SMS ve bulk SMS gibi adlarla da nitelendirilebilen toplu SMS hizmeti, markaların hem satış hem de hedef kitleyle duygusal bağ geliştirme noktasında oldukça fazla fayda sunmaktadır.Nitekim çoklu mesaj gönderme programı ile hedef kitle içerisinde yer alan müşteriler belli bir ürünü ya da hizmeti satın almaya teşvik edilebilir.

Bununla birlikte toplu SMS gönderme sayesinde satış odaklı mesajların yanı sıra doğum günü kutlama, gündeme dair hedef kitlenin işine yarayacak bilgiler paylaşma gibi iletişim çalışmaları da yapılabilir. Dolayısıyla şirketler kurumsal SMS sayesinde hem satış grafiklerini iyileştirebilir hem de müşteri sadakatini arttırabilirler.

Kurumsal toplu mesaj atmanın başlıca faydaları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Hedef kitleden çok sayıda kişiye aynı anda ulaşmak
  • Yüksek ROI oranı vaat etmesi (Yatırım maliyetinin üzerinde yatırım getirisi sağlaması)
  • Düşük maliyet
  • Toplu SMS paneli ile hızlı ve kolay kullanım
  • Hızlı sonuçlar elde etme
  • Mesaj başlığında gönderen kimliği belirtme (Başlıklı SMS)
  • Kurumsal SMS göndermenin hem satışa hem de müşteri sadakatine yönelik olabilmesiGörüş ve Yorumlar Yorum Yaz

içerik hakkında soru, görüş ve yorumlarınızı yapınız.

Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Yorumunuz


Fırsat Habercisi
İndirimleri anında öğrenin.
mail
Arama Yap

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın veya alternatifleri değerlendirin.